אודותינו

סיפורה של  תיק התיקים מתחיל בחנות קטנה ומשפחתית בקניון סירקין שבפתח תקווה, אי שם בסוף שנות ה-70. מאז הפך המותג למוביל בישראל בעיצוב, ייצור, ייבוא ושיווק של ארנקים תיקים ומזוודות. לתיק התיקים קולקציה רחבה של מזוודות, ארנקים ותיקים לנשים ולגברים, בשלל צבעים וסגנונות, המאפשרים לכל אחת ואחד למצוא את הבחירה המושלמת עבורו.

היום מונה רשת חנויות תיק התיקים 23 חנויות בפריסה ארצית הממוקמות בקניונים המובילים במדינה, בנוסף לחנות אונליין ברשת (לרשימת הסניפים לחץ כאן). לרשת חנות פטורה ממע”מ באילת. 

הרבה השתנה מאז אותם ימים ראשונים בחנות בפתח תקווה, אך משך כל השנים שמרה תיק התיקים על ייחודה כחברה משפחתית, יחד עם שרות ויחס מעולה של צוות המכירות, סמל לאיכות בלתי מתפשרת וחדשנות בתחום, הביא את החברה להצלחה וזאת רואים בביקוש הגובר של הקניונים להכניס חנות של תיק התיקים לתחומם.

התוצאות העסקיות של” תיק התיקים” מעולות וזאת אפשר לראות בהכנסה למ”ר בקניונים שעומדת מאד גבוה ביחס לחנויות אחרות בקניון. 

בסניפיה מוצגות מבחר גדול של תיקים מזוודות, תיקי נסיעה, ארנקים, תיקי בית ספר, תיקי נשים, תיקי גברים, תיקי עסקים ותיקים למחשבים ניידים ועוד.

הרשת מקפידה ליצור תמהיל נכון של מוצרים ורוב המותגים בענף התיקים נמכרים ברשת כמו “סמסונייט”, WEEKEND ,  , AOTIAN , “אקולק”, “דלסי”  “בונד” “שלזינגר”   בתחום המזוודות.  תיקי “לי קופר”  “פרנצסקה” BIAGINI  “SHES “באופנה .תיקי נשים מעור של “לוקה” “דונה” ”   וכן תיקי מנהלים של “טוני פרוטי”  תיקי “קיפלינג” ועוד.

צור קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.